גרניט פורצלן דמוי פרקט: מעל 4 טיפים חיוניים ביותר

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

גרניט פורצלן דמוי פרקטאם אתם מחפשים אחר ריצוף חדש לבית שלכם כדאי לחשוב בהחלט בכיוון של גרניט פורצלן דמוי פרקט. 

אנו ב KD Studio, יודעים שבעוד שריצוף פרקט הוא אחד מסוגי הריצוף הפופולריים ביותר בישראל ובאזורים רבים אחרים בעולם, תוכלו היום ליהנות מכל היתרונות העיצוביים והאנרגטיים של ריצוף פרקט אך מחומר גלם שקל ונוח יותר לתחזק אותו, עמיד יותר לאורך זמן ובעל יתרונות רבים נוספים. חומר זה הוא גרניט פורצלן.

עיצוב דמוי פרקט עם אריחי גרניט פורצלן:

כאשר מדברים על אריחים קרמיים לריצוף הבית (בין אם מדובר בשטח הפנים או שטח החוץ) מדברים בדרך כלל על גרניט פורצלן.

מדובר באריחים קרמיים העשויים מאבן הגרניט בשילוב עם חרס שביחד יוצרים אריחים קרמיים מסוג גרניט פורצלן. אריחים אלו חזקים מאוד, עמידים ומדויקים מאוד בהתקנה שלהם.

ניתן לחתוך אותם למידה המדויקת ביותר, להדביק אותם בקלות אחד לשני וליהנות ממגוון רחב של סוגים וסגנונות עיצוב, צבעים ואפקטים.

בין הסוגים השונים תוכלו להזמין גם אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט.

מדוע דווקא גרניט פורצלן?

ניתן להשתמש באריחים קרמיים רגילים דמוי פרקט אולם הם נחשבים לזולים יותר ופחות עמידים מאשר האריחים מסוג גרניט פורצלן.

כמו כן ההתקנה של אריחים מגרניט פורצלן מדויקים וסימטריים יותר. אריחי גרניט פורצלן מגיעים בגוון סוגים גדולים יותר ומיוצרים גם בסגנונות רבים יותר כמעט בכל מפעל או חנות המשווקים חומרי גלם לריצוף.

יתרונות נוספים של גרניט פורצלן דמוי פרקט על פני פרקט אמיתי:

  • עיצוב – ניתן ליהנות ממגוון סגנונות עיצוב. גם כאשר מדובר בגוון של העץ.
  • עמידות – בשונה מפרקט עץ הדורש תחזוקה מאוד מיוחדת והיא אף מקשה עלינו את שטיפת הרצפה ושמירה על הניקיון הרי שאריחי גרניט פורצלן הרבה יותר נוח ואפשרי לנקות. מים, חומרי ניקיון ולכלוכים שונים לא יספגו בחומר הגלם ויהרסו אותו. אריחים קרמיים ניתן יהיה לנקות ולתחזק בצורה קלה יותר והוא עמיד יותר באופן כללי לאורך שנים רבות.
  • תחזוקה – לעומת פרקט מעץ שידרוש הזנה של חומרים שונים לאורך הזמן לצרכי תחזוקה, את הריצוף מגרניט פורצלן לא צריך לתחזק בצורה מיוחדת.
  • התקנה – ההתקנה של אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט תהיה הרבה יותר קלה ומדויקת מפרקט רגיל. ניתן יהיה לחתוך את הריצוף בצורה מדויקת ונוחה יותר, אין צורך לעשות הכנות מיוחדות לצורך הכנת השטח ומדובר בריצוף הרבה פחות יקר מריצוף העץ.

לסיכום; ישראלים רבים בוחרים באריחי גרניט פורצלן כדי לדמות ריצוף פרקט שיספק להם תחושה חמימה ואנרגיות חיוביות אולם חומר גלם זה הרבה יותר קל ונוח לתחזוקה.

אם גם אתם רוצים רצפת פורצלן דמוי פרקט כדאי בהחלט לבחון את האפשרויות השונות העומדות בפניכם לפני שתחליטו על איזה חומר גלם אתם הולכים.

סרטון בנושא גרניט פורצלן דמוי פרקט

דילוג לתוכן