פורצלן דמוי פרקט: 3 שאלות ותשובות חשובות מאוד

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

פורצלן דמוי פרקטפורצלן דמוי פרקט – כאשר אנו באים לבחור ריצוף לבית או לבית העסק אנו בוחנים את אפשרויות העיצוב השונות ולא רק את כל מה שקשור בעיצוב. 

אנו ב- KD Studio, יודעים שהעיצוב עצמו כולל צבעים, טקסטורות וסגנון שאמור להשתלט עם יתר העיצוב במקום: צבעי הקירות, הרהיטים, התמונות ועוד. 

כל אלה יחד יוצרים את האווירה והאנרגיות שאנו רוצים בבית שלנו. 

כאמור, ישנם פרמטרים שונים שנרצה להתחשב בהם כאשר אנו בוחרים ריצוף מסוים לבית או לעסק: חומרי הגלם ממנו עשוי הריצוף, התחזוקה הנדרשת, עלויות ואפשרויות ההתקנה ותיקונים במידת הצורך ועוד.

מדוע משתמשים בפורצלן דמוי פרקט ולא בפרקט אמיתי?

לריצוף דמוי פרקט מעץ במחיר טוב, יש יתרונות רבים ונהדרים. הם מספקים למקום תחושה חמימה ונעימה יותר, מחברים אותנו לטבע, מספקים אנרגיות חיוביות, מספקים עיצוב כפרי עתיק או עיצוב מודרני מרהיב בהתאם לסגנון ועוד. העניין עם פרקט אמיתי הוא שיש לו כמה חסרונות שלעתים רבות גורמים לאנשים להעדיף את החלופה – פורצלן דמוי פרקט. בין החסרונות השונים תוכלו למצוא עלויות התקנה גבוהות, עלויות תיקון גבוהות, סיכוי רב להישרט ולהיהרס, חומר דליק ומסוכן יותר, העץ סופג נוזלים, צבעי מאכל ולכלוך שקשה עד בלתי אפשרי לנקות, קשה יותר לשטוף ולתחזק את הרצפה כיוון שהעץ ייהרס מהמים וחומרי הניקיון ועוד. כל הסיבות הללו מובילות את האנשים לבחור בחומר גלם ועיצוב דמוי פרקט. חומר שכזה יהיה גרניט פורצלן בעיצוב דמוי פרקט.

התקנת פורצלן דמוי פרקט לבית:

בבתים רבים מעדיפים עיצוב חמים, נעים ואטרקטיבי. לעתים אפילו בסגנון כפרי או סגנון עתיק. כדי להגיע לעיצובים ולאנרגיות הללו כדאי לשלב רצפט פרקט בבית. בשל העובדה שלא נוח לתחזק אותה, בוודאי לא בבית רגיל ועם תקציב ממוצע, אנשים מעדיפים להשתמש בפורצלן דמוי פרקט. את האריחים הללו תוכלו להתקין בכל חלל ברחבי הבית למעשה, החל מהסלון והמטבח, דרך המסדרונות וחדרי השינה, חדר העבודה ואפילו בחדר האמבטיה. כאשר מדובר בפרקט רגיל לא מומלץ להתקינו בחדר האמבטיה כיוון שבחדר זה יש לחות גבוהה ורטיבות והעץ עשוי להיהרס, להתעקם ולהבלות במהירות במקרה כזה. לכן שימוש באריחי גרניט פורצלן יכולים לספק לכם את תחושת העיצוב והחמימות של הפרקט לצד שימוש באריחים עמידים בפני לחות ורטיבות ועל כן אינם נהרסים מהמים.

האם ריצוף דמוי פרקט מתאים גם לעסק?

גם בעסקים רבים, משרדים ומתחמים ציבוריים שונים תוכלו למצוא ריצוף פרקט או דמוי פרקט. יש לכך יתרונות רבים על האווירה הנוצרת במקום והאנרגיות החיוביות בו, כמו גם על העיצוב המרהיב במקום.

סרטון בנושא פורצלן דמוי פרקט

דילוג לתוכן